niedziela, 4 września 2011

Zapraszam na Biennale Fotografii w Poznaniu

23 września br. rozpocznie się 7 Biennale Fotografii w Poznaniu. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy http://www.biennalefotografii.pl/, a początek przy Arsenale o 16.00. Potem marsz po wernisażach, a finał w Spocie, gdzie o 21.00 rozpocznie się wernisaż wystawy zatytułowanej „Opowieści z pogranicza” (w programie nosi tytuł „Marginesy historii”), która jest pokłosiem organizowanych przez Sławka Tobisa plenerów w okolicach Puszczy Nadnoteckiej. Mam przyjemność brać udział w tej wystawie, dlatego serdecznie na nią zapraszam.
Zapraszam w ogóle na całe Biennale, bo z tego, co widzę w programie - zapowiada się ciekawie.

A teraz... - chciałoby się zaśpiewać: ...idziemy na jednego! Bo za chwilę startujemy na urlop. Ładujemy torby do caddego i wio, w stronę Niemiec, Szwajcarii i ukochanej Italii. Mamy żarcie, picie, a nawet... xpana i mnóstwo filmów. Wielką wyprawę czas zacząć. Wracam 23.09. wprost na Biennale, postaram się nie śmierdzieć, chociaż tak prosto z drogi może być różnie, a dezodoranty mogą wszystkiego nie załatwić...

Jezu jak się cieszę, nareszcie urlop - ostatnie wolne dni miałem rok temu. Niech żyją wakacje, oliwki, makarony, konserwy, owoce morza, wino czerwone i wódeczka biała!

3 komentarze:

 1. Waldek, a tak przy okazji wycieczki do Poznania - Lech jeszcze wisi na wrześnieńskim rynku?
  Udanego urlopu, oby x-pan służył ci dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Udanego, z pewnością zasłużonego urlopu:)!

  OdpowiedzUsuń
 3. To się spotkamy 23 września w Poznaniu? Będę na wernisażu wystawy, którą kuratoruje Marta Raczek. Miłego wypoczynku!

  OdpowiedzUsuń