piątek, 13 września 2013

Zapraszam do Wąsowa na „Topografię niepamięci”


Miło mi poinformować, że w Pałacu Wąsowo (powiat Nowy Tomyśl w Wielkopolsce) od niedzieli do końca listopada czynna będzie moja wystawa „Topografia niepamięci”. Tworzą ją zdjęcia mojego autorstwa z kolekcji Muzeum Narodowego w Poznaniu, oddziału w Śmiełowie (Muzeum Mickiewicza). To właśnie w tym Muzeum wystawa miała swoją premierę w 2009 roku. Potem pracowałem nad rozwojem cyklu jeszcze trzy lata, żeby ostatecznie zakończyć projekt albumem „Topografia ciszy”. Można więc powiedzieć, że fotografie z kolekcji śmiełowskiej to część większej całości. 
Serdecznie zapraszam do Wąsowa. Sam też się tam wybiorę, jak tylko wrócę z urlopu. Prawdopodobnie dowiozę 8 oprawionych fotografii w większych formatach, aby wzbogacić wystawę.

4 komentarze:

 1. Szanowny Panie Waldemarze, kiedy można spodziewać się nowego Kwartalnika Fotografia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nastąpiła zmiana wydawcy „Kwartalnika Fotografia”. Teraz nie jest nim już Wydawnictwo Kropka, lecz Aleksandra Śliwczyńska-Kupidura, moja córka. Z tego co wiem, to aktualnie trwają poszukiwania sponsora, a wszelkie aktualności związane z KF-em można znaleźć na fejsbukowym profilu KF.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Panie Waldemarze za odpowiedz.
  I pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń