środa, 6 lutego 2013

KF uratowany - dostaliśmy dofinansowanie na 2013

Z wielką przyjemnością i radością informuję, że „Kwartalnik Fotografia” otrzymał 60 tys. złotych dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego! Oznacza to, że w bieżącym roku wyjdzie co najmniej numer 40 i 41.
W tej chwili nie potrafię powiedzieć, kiedy pojawi się numer 40, ani tym bardziej 41, ale na pewno będzie. Cieszę się bardzo i dziękuję wszystkim ekspertom, którzy oceniali nasz wniosek. Wiem tylko tyle, że uzyskaliśmy 79 punktów, ale nie wiem co to oznacza - dużo czy mało. Nieważne. Ważne, że mamy zagwarantowane te pieniądze...

17 komentarzy:

 1. No to doczekałeś się mądrych ekspertów. Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bravo ! Wyczekujuemy kolejnych numerów !

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym coś wypił z tej okazji, ale nie wiem czy to będą „koszty kwalifikowane”, czy jak to się tam w tym bełkocie unijnym nazywa... Dzięki za gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna wiadomość! Ja wypiję dzisiaj kapkę Rumu za to :) no może dwie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Fotofestiwal się cieszy i również gratuluje! My nadal czekamy na takie dobre wieści. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No to teraz musimy dobry numer przygotować...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja już wypiłem za tę dotację, no to do jutra :)

  OdpowiedzUsuń
 8. a ja z uwagi na jutro, ani dzisiaj, ani nawet wczoraj, nie wypiłem nic...

  OdpowiedzUsuń
 9. Przeważnie, gdy dowiaduję się na co idą pieniądze polskiego podatnika rzekomo przeznaczane na tzw. kulturkę, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Ale w Pana przypadku, nawet jedno zero więcej przy tej sumce by mi nie przeszkadzało. Ba, nawet dwa! To co Pan robi dla polskiej fotografii, Panie Waldemarze, jest po prostu WIELKIE.

  OdpowiedzUsuń
 10. Oooj czuje się co dla Pana znaczy fotografia.
  Niech Kwartalnik żyje!

  OdpowiedzUsuń
 11. „To co Pan robi dla polskiej fotografii, Panie Waldemarze, jest po prostu WIELKIE.”

  Wielkie i bezcenne! Zdaje się, że Pana FOTOGRAFIA jest już ostatnim bastionem drukowanego słowa o fotografii artystycznej, wspieranym jedynie przez wrocławski FORMAT Andrzeja Saja. Tyle, że jego działania są nieregularne, bardziej partyzanckie. Ale razem walczycie w słusznej sprawie. Kształtujecie znacząco sposób myślenia o medium i – co najważniejsze - dajecie moc estetycznej i intelektualnej frajdy miłośnikom sztuki fotograficznego obrazowania. Powodzenia! A w razie jakiś redaktorskiej chandry, proszę mieć na uwadze, że cały czas trzymamy za KWARTALNIK i Pana mocno kciuki.  PS. Wiem, że z forsą krucho, ale może dałoby się na renomie trochę zarobić. Może warto rozważyć wypuszczenie jakiegoś (na próbę małego) nakładu T-SHIRTów? Np. coś takiego tylko na czarnym tle:

  http://www.fotografia.net.pl/pl/p/Kwartalnik-Fotografia-20/121
  http://www.fotografia.net.pl/pl/p/Kwartalnik-Fotografia-17/124
  http://www.fotografia.net.pl/pl/p/Kwartalnik-Fotografia-16/125
  http://www.fotografia.net.pl/pl/p/Kwartalnik-Fotografia-15/126

  Obowiązkowo czarna koszulka. Na pewno byłaby to wdzięczna reklama. A dla właściciel fajny bajer, przykładowo do założeni pod marynarę na wernisaż. Ja tam śmigałbym w takim czymś z zadowoleniem i na co dzień. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo dziękuję za miłe słowa i za pomysły!

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń